Hakkımızda

BozukYol.com'a Hoşgeldiniz

Bildiğiniz üzere Sosyal Medya etkili ve güçlü bir mecra. Biz de sosyal medyanın bu gücünü kullanarak, trafikte hergün yaşadığımız problemlerden bir tanesini çözüme kavuşturmayı hedefledik; Yol Bozuklukları.

Bozuk Yol Projesi, aslında tüm araç sahiplerinin dert yakındığı bir problem; arabalarımızın hasar gördüğü ve trafik kazalarına, yaralanmalara sebep olan çukurlar, düşük logar kapakları gibi yol bozukluklarının düzeltilmesini hedeflemektedir. Geliştirilmiş olan mobil uygulama ile kullanıcı arabası ile seyahati esnasında gerçek zamanlı yol analizi yapılmakta ve otomatik olarak yol bozuklukları tespit edilmektedir. Bulutta crowdsourcing (imece usulü) ile toplanan tüm bilgiler ışığında yol bozuklukları doğrulanmış olacak ve sosyal medya üzerinden yolun düzeltilmesinde ilgili ve sorumlu merci olan belediyelere iletilecektir.

Özetle;

  • BozukYol, sizin için yollardaki bozuklukları otomatik olarak tespit eder.
  • Tespit edilen bozuklukları bulutta analiz ile doğrular ve belediyelere sosyal medya kanalıyla bildirir. Çözüm için takibini yapar.
  • Yollar düzeldikçe yaşadığınız trafik stresi azalır ve güvenli bir yolculuk yapmanıza yardımcı olur. Katkılarınızdan dolayı sizi ödüllendirir.

Tanıtım Videomuz

Ekibimiz

Süleyman Çelik
Süleyman Çelik

Co-Founder

suleymancelik

celik_suleyman

sarizeybek

Mustafa Ferhan Akman
Mustafa Ferhan Akman

Co-Founder

mustafaferhan

mustafaferhan

mustafaferhan

Mustafa Musa Ülker
Mustafa Musa Ülker

Co-Founder

musaulker

musaulker

musaulker